مراسم اربعین سردار سلیمانی
سیاست

مراسم اربعین شهید سردار سلیمانی امشب در مصلای تهران برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به اینکه مراسم اربعین سردار سلیمانی امشب در مصلای تهران برگزار می‌شود از مردم دعوت کرد در این مراسم شرکت کنند.

مراسم اربعین سردار سلیمانی

حجت الاسلام سید محسن محمودی شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به فرا رسیدن اربعین سردار دل‌ها گفت: شهادت سپهبد شهید سردار سلیمانی و همرزمش ابومهدی المهندس و همراهانشان، انقلاب دیگری را برپا کرد و در گام دوم انقلاب روند انقلاب را سرعت بخشید.

وی ادامه داد: تعظیم ملت‌های مسلمان و آزادگان دنیا در برابر این شهید و تشییع تاریخی ملت ایران نشان داد انقلاب اسلامی، امام، رهبری و شهید سلیمانی بر دل‌ها حکومت می‌کنند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: اگر چه در طول این ۴۰ روز هزاران مراسم در کل کشور برای این شهدا برگزار شد و در راهپیمایی باعظمت ۲۲ بهمن نیز میلیون‌ها ایرانی یاد آنان را گرامی داشتند ولی به منظور برگزاری مراسم اربعین سردار سلیمانی و همرزمانشان از ۲۴ تا ۲۷ بهمن در سراسر کشور برگزار می‌شود.

محمودی تصریح کرد: به همین منظور مراسم اربعین سردار دل‌ها پنجشنبه بعد از نماز مغرب در مصلای تهران برگزار خواهد شد. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم شهید پرور تهران دعوت کرد، با شکوه هرچه تمام تر در این مراسم شرکت کنند و برای بار دیگر با آرمان‌های امام و شهدا تجدید میثاق کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *