قطعی برق در گیلان
اجتماعی و حوادث

قطعی برق ۷۴ هزار خانوار در گیلان

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به  قطعی برق در گیلان گفت: تلاش ها همچنان برای رفع مشکلات ناشی از بارش برف ادامه دارد اما در حال حاضر برق ۷۴ هزار مشترک در گیلان قطع است.

قطعی برق در گیلان

محمدباقر نوبخت روز پنجشنبه در حاشیه جلسه ستاد بحران درجمع خبرنگاران استان در رشت با اشاره به وضعیت راهها، آب و  قطعی برق در گیلان اظهار کرد: از یک میلیون و ۴۶۲ هزار مشترک برق ۷۴ هزار خانوار هنوز فاقد برق هستند.

وی ادامه داد: همچنین از ۷۰۰ هزار خانوار شهری، دو هزار خانوار فاقد آب آشامیدنی و از ۳۲۰ هزار مشترک روستایی ۴۴ هزار مشترک فاقد آب هستند.

معاون رئیس جمهوری با تاکید بر لزوم تسریع برای رفع مشکلات مردم استان بیان کرد: تمامی تلاش ها بر این است تا پایان امروز و ساعات اولیه فردا وضعیت در حوزه آب و برق به شرایط عادی برگردد.

وی با تاکید بر ضرورت رفع مشکل راهها برای خدمت رسانی بهتر به مردم تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت های استان و استان های معین و همجوار، به طور نسبی همه راههای اصلی باز شده و تلاش برای باز شدن راههای روستایی ادامه دارد. نوبخت با بیان اینکه بیشتر مشکلات ایجاد شده در حوزه آب و برق متاثر از انسداد راهها بوده است، گفت: در تلاشیم هر چه سریعتر مشکلات برطرف شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *