ویدئو لحظه بازداشت وحید خزایی
اجتماعی و حوادث اخبار ویدیویی

ویدئو لحظه بازداشت وحید خزایی در فرودگاه امام خمینی

ویدئو لحظه بازداشت وحید خزایی از چهره‌های جنجالی فضای مجازی، در فرودگاه امام خمینی(ره) را در سایت دخالت ببینید.

ویدئو لحظه بازداشت وحید خزایی

وحید خزایی چهره پرحاشیه اینستاگرام که در ترکیه سکونت داشت، روز چهارشنبه به ایران بازگشت. اما وحید خزایی در فرودگاه امام خمینی (ره) توسط سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شد. او در سال‌های اخیر یک پای ثابت جنجال‌های اینستاگرامی بوده است.

کاربران شبکه‌های اجتماعی در مورد علت بازگشت این چهره پرحاشیه دلایل مختلفی را مطرح کرده اند. اما به عقیده اغلب کاربران، درآمد او در ترکیه کاهش یافته بود، هرچند خودش گفته بود برای تبلیغ در اینستاگرام هفته‌ای ۹۰۰ دلار درآمد دارد که برای او کافی است.

از طرفی برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی بازگشت او را عجیب و مشکوک تلقی کرده اند. آن‌ها می‌گویند خزایی با وجود اینکه می‌دانسته در صورت بازگشت به ایران بازداشت می‌شود، پس چرا برگشت؟ در طرف مقابل عده‌ای از کاربران در جواب این پرسش گفته اند که وحید خزایی از چندی قبل شروع به ابراز پیشمانی کرده و گفته بود تحت تاثیر مواد مخدر حرف‌هایی زده که از آن پشیمان است.

وحید خزایی به جرم فعالیت‌های مجرمانه از جمله سوءاستفاده از دختران و ترویج مصرف مشروبات الکلی و راه‌اندازی سایت‌های شرط بندی، ترویج اقدامات خلاف عفت عمومی، اقدام به خارج‌سازی مقادیر معتنابهی ارز از کشور دستگیر شده است.

ویدئو لحظه بازداشت وحید خزایی از چهره‌های جنجالی فضای مجازی، در فرودگاه امام خمینی(ره) را در سایت دخالت ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *