لغو دیدار تیم ملی و مالی
ورزشی

کرونا دیدار تیم ملی فوتبال ایران و مالی را لغو کرد

دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و مالی که قرار بود امروز سه شنبه در ترکیه برگزار شود به طور رسمی لغو شد.

لغو دیدار تیم ملی و مالی

در حالیکه قرار بود تیم های ملی فوتبال ایران و مالی امروز سه شنبه در دیدار تدارکاتی در ترکیه به مصاف یکدیگر بروند، با اعلام رسمی فدراسیون فوتبال مالی و به خاطر ابتلای چند نفر از بازیکنان تیم ملی این کشور به کرونا دیدار لغو شد.

این در حالی است که فدراسیون فوتبال ایران شب گذشته در واکنش به این موضوع در اطلاعیه‌ای، تصمیم‌گیری برای لغو بازی را به جلسه امروز (سه‌شنبه، ۲۲ مهر) و نظر فیفا و مقامات کشور ترکیه منوط کرده بود، اما فدراسیون فوتبال مالی اعلام کرد این بازی لغو شده است.

لغو این مسابقه در ساعات پایانی و منتهی به انجام مسابقه، در شرایطی است که فدراسیون فوتبال ایران قبل از اعزام تیم ملی به ترکیه، از ابتلای بازیکنان مالی به کرونا خبر داشت، اما در نهایت راهی این کشور شد، ولی با وجود تلاش‌های فراوان، اردوی ملی‌پوشان ایران با انجام یک بازی دوستانه با ازبکستان به پایان رسید.

تیم ملی فوتبال ایران در اولین تجربه اش ازبکستان را ۱-۲ شکست داد و می خواست روبروی یک تیم آفریقایی خود و تیمش را محک بزند که کرونا مانع این کار شد تا دیداری که می توانست مقابل هموطنان شیخ دیاباته، مهاجم استقلال و آقای گل لیگ برتر نوزدهم محکی جدی برای تیم ملی ایران باشد شکل نگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *