وضعیت کرونا کرج
پزشکی سلامت

وضعیت شیوع کرونا در کرج نگران کننده است | بیمارستان‌ها دیگر جای خالی ندارند

معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج وضعیت شیوع کرونا را در این شهرستان نگران کننده اعلام کرد و از مردم خواست تا از خانه ها خارج نشوند. 

وضعیت کرونا کرج

فرماندار کرج با صدور اطلاعیه‌ای وضعیت شیوع کرونا را در سطح شهرستان کرج نگران کننده اعلام کرد و از عموم شهروندان نیز خواست تا در خانه بمانند و توصیه‌ها را جدی بگیرند

غفور قاسم پور اظهار کرد: با ورود موج سوم کرونا در کشور و افزایش آمار جانباختگان ناشی از این بیماری، از عموم مردم خواست تا جایی که ممکن است در خانه ها بمانند و در صورت ضرورت حضور در اجتماع نیز پوشش ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیرند.

وی با بیان اینکه کرونا پیر و جوان نمی‌شناسد و در موج سوم آمار مرگ و میرناشی از آن شیب صعودی داشته است، تصریح کرد: جان انسان‌ها در خطر است و از دست دادن روزانه بسیاری از همشهریان و هموطنان موضوع جدی است که نباید آن را ساده انگاشت.

اوضاع کرج نگران کننده است | بیمارستان‌ها جای خالی ندارند

قاسم پور، شرایط را ویژه و حاد خواند و گفت: ظرفیت مراکز درمانی تکمیل شده است و در شرایط فعلی مجبور به فعال کردن نقاهتگاه ها هستیم بنابراین از شهروندان در خواست می شود هر گونه دید و بازدید، مسافرت و خریدهای غیر ضروری را لغو و تعطیل کرده آن را به زمان دیگری موکول کنند.

وی افزود: سلامتی بالاترین موهبتی است که آن را بیمارانی که این روزها در گوشه بیمارستان با کرونا دست و پنجه نرم می کنند بر آن واقف هستند، بنابراین از مردم می‌خواهیم که در مقابله با این بیماری، رفتار اجتماعی آگاهانه‌تری داشته باشند و مسئولان را در  شکست موج سوم این بیماری شوم یاری دهند.

فرماندار کرج یاد آورشد: تیم هایی از بازرسان در دستگاه های مختلف فعال شده اند و با نظارت ویژه ای روند اجرای دستور العمل های بهداشتی را بررسی می کنند و در صورت مشاهده هرگونه بی توجهی برابر قانون برخورد جدی با خاطیان قوانین کرونایی برخورد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *