• امروز : پنج شنبه - ۲۸ تیر - ۱۴۰۳
  • برابر با : 12 - محرم - 1446
  • برابر با : Thursday - 18 July - 2024
2

قتل وحشیانه زوج جوان بخاطر شارژ ساختمان

  • کد خبر : 55038
  • 23 ژوئن 2024 - 12:18

در یک اقدام هولناک مرد جوان به دلیل اختلاف بر سر پرداخت شارژ ساختمان قتل وحشیانه زوج جوان را مقابل چشمان فرزند خردسالشان به قتل رساند.

قتل وحشیانه زوج جوان

قتل وحشیانه زوج جوان بخاطر شارژ ساختمان

به نقل از پایگاه خبری دخالت مرد جوان به خاطر شارژ ساختمان در اقدامی جنون آمیز دست به قتل زن و شوهر زد و آنها را در مقابل دیدگان فرزند خردسالشان کشت.

صبح روز شنبه دوم تیرماه ماموران کلانتری ۱۱۵ رازی در تماس با بازپرس جنایی تهران از قتل زوج جوانی در خانه‌شان خبر دادند.

شرح حادثه

در پی اعلام این خبر هولناک تیم جنایی راهی محل شده و در راه‌پله‌های ساختمان با جسد خونین زن و شوهر جوانی مواجه شدند.

چند قدم آن طرف پسر ۳ ساله مقتولان در حالی که لباس‌هایش خونی بود، ایستاده بود و گریه و بی‌تابی می‌کرد. با تحقیقات میدانی مشخص شد مرد همسایه ساکن طبقه همکف عامل قتل زوج جوان است. بلافاصله دستور بازداشت عارف، متهم فراری، صادر شد و کارآگاهان جنایی موفق شدند مرد جوان را در همان حوالی خانه بازداشت کنند.

اعتراف قاتل

در تحقیقات اولیه از عارف وی به قتل اعتراف کرده و اظهار داشت:

چند وقت پیش در یکی از واحدهای طبقه همکف این ساختمان ساکن شدم و در همان ابتدا با مرد همسایه که مدیر ساختمان بود به‌ خاطر مسائل ساختمانی اختلاف پیدا کردم. حتی به‌ خاطر این موضوع در دادسرای محله شکایت خود را ثبت کردم، اما به نتیجه‌ای نرسیدم.

او ادامه داد:ساعتی قبل دوباره به‌ خاطر شارژ و دیگر مسائل ساختمانی با همسایه مشاجره پیدا کردم و خیلی عصبانی شدم. به‌ خانه‌ام در طبقه پایین رفتم و چاقو را برداشتم و دوباره به طبقه بالا آمده و زنگ خانه همسایه را زدم. مرد همسایه در را باز کرد و بعد از مشاجره لفظی که دوباره بین ما به‌ وجود آمد، با چاقو او را زدم.

متهم گفت:همسر او در حالی که کودکش را در آغوش داشت و در چند قدمی شوهرش ایستاده بود، با دیدن این صحنه به سمت آشپزخانه رفت و چاقویی برداشت. او با چاقو به من که در مقابل در ایستاده بودم حمله کرد و من هم برای دفاع از خودم به او ۳ ضربه زدم. بعد از جنایت هم فرار کردم و سرگردان در حوالی خانه می‌گشتم که دستگیر شدم.

کارآگاهان اداره دهم پلیس

با دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت، متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

لینک کوتاه : https://dekhalat.com/?p=55038

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.