پیامک به تایید شدگان طرح مسکن
اجتماعی و حوادث

آغاز ارسال پیامک به تایید شدگان طرح مسکن ملی

معاون وزیر راه با اشاره به آغاز ارسال پیامک به تایید شدگان طرح مسکن ، گفت:در این مرحله متقاضیان باید ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان آورده واریز کنند.

پیامک به تایید شدگان طرح مسکن

محمود محمودزاده اظهار کرد: پالایش ثبت‌نام کنندگان طرح ملی مسکن هفته گذشته به پایان رسید که بر این اساس حدود ۴۲ درصد از آنها واجد شرایط نبوده و حذف شدند. وی ادامه داد: شروط حدود ۵۸ درصد (۱۴۰ هزار نفر) نیز تایید شده که از امروز به آنها پیامک ارسال می شود.

آغاز ارسال پیامک به تایید شدگان طرح مسکن ملی

وی تصریح کرد:‌ این متقاضیان پس از دریافت پیامک با کد رهگیری وارد سامانه طرح ملی مسکن به نشانی tem.mrud.ir  شده و اقدام به تکمیل مدارک خود می‌کنند. بر این اساس این افراد به ادارات راه و شهرسازی استان‌ها مراجعه کرده و مدارک مربوط به سابقه سکونت و مستندات بارگذاری شده در سایت کنترل می‌شود.

وی یادآور شد:‌ براساس پایش صورت گرفته استان‌های اردبیل با ۶۶ درصد، خوزستان ۶۴ درصد، سیستان وبلوچستان و کرمانشاه با ۶۲درصد بیشترین درصد ثبت نام کنندگان واجد شرایط بودند و استان‌های سمنان با ۳۵ درصد، خراسان جنوبی ۳۹درصد، مرکزی ۴۱درصد کمترین افراد واجد شرایط این طرح بودند.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه با بیان این‌که در استان تهران نیز ۴۶.۵درصد از افراد ثبت نام کننده واجد شرایط بودند، گفت: آورده متقاضیان در طرح ملی مسکن ۳۰ تا ۴۰ میلیون تومان بر اساس مساحت واحد است، ضمن این‌که ۱۰۰ میلیون تومان وام به آنها پرداخت خواهد شد.

محمودزاده با  اشاره به این‌که در شهرهای جدید ۱۰ تا ۱۵ درصد قیمت زمین از متقاضیان دریافت می شود، گردش مالی طرح ملی مسکن را ۱۰۰ تا ۱۲۰ هزار میلیارد تومان اعلام کرد.

وی همچنین از امکان ثبت اعتراض افرادی خبر داد که پیامک تایید به آنها ارسال نمی‌شود. محمودزاده در این باره گفت:‌ این افراد از اول اسفند می‌توانند با مراجعه به سایت طرح ملی مسکن نسبت به ثبت اعتراض خود اقدام کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *