مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان
اخبار ویدیویی به تازگی منتشر شده ورزشی

نتایج شب اول مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

اتلتیکو مادرید در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه ۱-۰ لیورپول، مدافع عنوان قهرمانی، را شکست داد. دورتموند هم با نتیجه ۲-۱ پاری سن ژرمن را شکست داد.

مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان

ارلینگ هالند، ستاره جوان دورتموند، که از زمان پیوستن به این تیم نمایش های درخشانی ارائه داده، در دیدار مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با زدن هر دو گل تیمش، نقش پررنگی در پیروزی زردها داشت.

پاری سن ژرمن بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی بر بازی مسلط بود؛ هرچند بازیکنان این تیم نتوانستند موقعیت ویژه ای روی دروازه دورتموند ایجاد کنند. پس از آن نوبت بازیکنان دورتموند بود که توپ و میدان را در اختیار گرفتند اما حملات آنها نیز به موقعیت ویژه ای روی دروازه حریف منجر نمی شد.

 در دیگر دیدار شب گذشته، شاگردان یورگن کلوپ که در لیگ برتر با اقتدار در صدر جدول قرار دارند، در دیدار امشب مقابل اتلتیکو در همان دقایق ابتدایی دروازه شان را باز شده دیدند و در نهایت بازی را واگذار کردند. هرچند برای قرمزها که فصل گذشته شکست ۳-۰ در دیدار رفت مقابل بارسا در مرحله نیمه نهایی را با برتری ۴-۰ در آنفیلد جبران کردند، شکست امشب چندان نگران کننده نباشد.

تیم میزبان بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۴ روی یک ضربه کرنر به گل رسید. روی ارسال کوکه بود که توپ بعد از برخورد به پای فابینیو مقابل سائول قرار گرفت و او هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

لیورپول _ اتلتیکومادرید

 دورتموند _ پاری سن ژرمن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *