شمار مبتلایان به کرونا
به تازگی منتشر شده

شمار مبتلایان به کرونا؛ ۲۹۲۲مبتلا/ ۹۲فوتی/ ۵۵۲ بهبود یافته

کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران به ۲۹۲۲ نفر افزایش یافته است. همچنین تعداد قربانیان کرونا در سطح کشور به ۹۲ نفر افزایش یافت.

شمار مبتلایان به کرونا

سخنگوی وزارت بهداشت در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی در خصوص آخرین آمار ابتلاء به ویروس کووید ۱۹ در کشور از ظهر روز گذشته تا ظهر امروز چهارشنبه ۱۴ اسفند ماه اظهار کرد: در این بازه زمانی ۵۸۶ مورد فرد مبتلای جدید شناسایی شده است که از این تعداد ۱۵ نفر جان خود را از دست داده اند.

وی افزود: تهران ۲۵۳ مورد، گیلان ۳۵ مورد، مازندران ۹ مورد، سمنان ۸ مورد، گلستان ۹ مورد، آذربایجان شرقی ۹ مورد، کردستان چهار مورد، کرمانشاه ۱۵ مورد، ایلام هفت مورد، لرستان پنج مورد، خوزستان ۲۷ مورد، فارس ۱۴ مورد، زنجان ۶ مورد، مرکزی هشت مورد، قزوین ۲۵ مورد، البرز ۱۹ مورد، قم ۱۰۱ مورد، چهارمحال و بختیاری یک مورد، سیستان و بلوچستان هشت مورد، کرمان ۱۴ مورد، خراسان رضوی ۸ مورد و خراسان شمالی نیز یک مورد مبتلا به کرونا شناسایی شده اند.

جهان پور با بیان اینکه مجموع شمار مبتلایان به کرونا دو هزار و ۹۲۲ مورد بوده است، افزود: تاکنون ۹۲ نفر جان باخته اند و ۵۵۲ مورد بهبود یافته داشته ایم. وی با بیان اینکه ویروس کرونا پری برای پرواز ندارد، اضافه کرد: تنها راه انتقال این ویروس تماس با یکدیگر است که با مدیریت این امر می‌توان از ابتلاء به کووید ۱۹ جلوگیری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *