ابتلای اسماعیل نجار به کرونا
اجتماعی و حوادث

ابتلای رییس سازمان مدیریت بحران کشور به کرونا

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور با تشریح ابتلای اسماعیل نجار به کرونا به غیبت چند روزه رییس سازمان مدیریت بحران کشور در جلسات، اشاره کرد و گفت:‌ اسماعیل نجار، رییس سازمان مدیریت بحران کشور هفته گذشته با مشاهده علائم مشابه آنفلوآنزا به مراکز درمانی مراجعه کرده است.

ابتلای اسماعیل نجار به کرونا

علی بختیاری، سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور ضمن تایید ابتلای اسماعیل نجار به کرونا به غیبت چند روزه رییس سازمان مدیریت بحران کشور در جلسات، اشاره کرد و گفت:‌ اسماعیل نجار، رییس سازمان مدیریت بحران کشور هفته گذشته با مشاهده علائم مشابه آنفلوآنزا به مراکز درمانی مراجعه کرده و پس از انجام چهار تست مربوط به بیماری کووید-۱۹ مشخص شد که وی به این بیماری مبتلا شده است.

بختیاری ادامه داد:‌ در همین راستا آقای نجار در بیمارستان بستری و تحت مراقبت‌ قرار گرفتند و صبح امروز با بهبود نسبی و رفع خطر با تشخیص پزشکان از بیمارستان مرخص شده و باید چندین روز را هم خود را در خانه قرنطینه کنند.

وی افزود:‌ طی این مدت اقدامات مربوط به سازمان مدیریت بحران از طریق معاونان سازمان مدیریت بحران و نیز پیگیری غیرحضوری و تلفنی رییس سازمان انجام شده و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *