جمعه آبادان قرنطینه خواهد شد
اجتماعی و حوادث

فرماندار: آبادان از جمعه قرنطینه می شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان از اجرای محدودیت‌های سختگیرانه‌ی جدیدی در خصوص مبارزه با ویروس کرونا خبر داد و گفت: جاده ماهشهر _آبادان از امروز، چهارشنبه مسدود است؛ و از جمعه آبادان قرنطینه خواهد شد.

جمعه آبادان قرنطینه خواهد شد

سید زین العابدین موسوی ضمن تشریح آخرین اقدامات در خصوص مبارزه با ویروس کرونا، اظهار داشت: روز گذشته، سه‌شنبه آخرین تذکرات به بساطی های حدفاصل میدان الفی تا میدان دانشگاه علوم فنون دریایی داده شد که به وسیله ی بلندگو بصورت مکرر اطلاع رسانی گردید تا دکه ها و بساطی ها فورا فعالیت خود را متوقف سازند. یقینا در صورت عدم تمکین، با این افراد برخورد قضایی خواهد شد.

جمعه آبادان قرنطینه خواهد شد

وی از بسته شدن جاده ی ماهشهر – آبادان خبر داد و گفت: جاده ماهشهر _آبادان از امروز، چهارشنبه مسدود است؛ ورود فقط برای آبادانی های مقیم از کمربندی شادگان به آبادان پس از کنترل های جدی امکان پذیر خواهد بود و از جمعه نیز شهر کاملا قرنطینه خواهد شد؛ هم مبادی ورودی و هم خروجی.

موسوی خاطرنشان کرد: از این پس نیز ورودی آبادان از خروجی سه راه دارخوین تا قبل از قرنطینه به شدت کنترل می شود. همچنین از جمعه جاری تا جمعه ی آینده آبادان قرنطینه ی ورود و خروج خواهد شد؛ یعنی هیچ خودرویی حتی آبادانی اجازه خروج و ورود به آبادان را ندارد.

وی افرود: همچنین مقرر است از فردا خروجی های خرمشهر توسط دانشگاه علوم پزشکی پایش و با حضور نیروی انتظامی کنترل های ویژه انجام شود.

موسوی در خصوص ادامه ی فعالیت اصناف در آبادان تصریح کرد: به غیر از نانوایی ها، داروخانه ها، میوه فروشی های مسقف، بنکداران ارزاق عمومی، قصابی ها و مرغ فروشی های مسقف سایر کسبه و بازار تحت هر عنوانی تعطیل و فعالیت آنها در هر نوع و صنفی تخلف است و دستگاه قضایی مصمم به برخورد قانونی است.

فرماندار ویژه آبادان در خصوص پرواز ایرلاین ها گفت: اگر مسافرین هوایی به آبادان رفت و آمد غیر ضروریشان را لغو نکنند، حتما در مکانی برای حداقل ۱۰ روز قرنطینه می‌شوند. ضمنا در طول قرنطینه اجازه ورود به شهر را ندارند.

وی در خصوص قطع زنجیره ی کرونا گفت: قطع زنجیره کرونا در آبادان امیدوار کننده است به شرطی که مردم عزیز شهرستان آبادان تصمیمات سخت گیرانه را اجرا کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *