بازداشت وحید خزایی
اجتماعی و حوادث به تازگی منتشر شده

وحید خزایی توسط اطلاعات سپاه بازداشت شد

سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بازداشت وحید خزایی شاخ اینستاگرامی، در فرودگاه امام خمینی(ره) خبر داد.

بازداشت وحید خزایی
وحید خزایی متولد ۱۳۶۴ در تهران است. به ظاهر تحصیلات وی تا مقطع دیپلم است، کار وی در پخش مانتو و لباس زنانه بوده است. در ابتدا گفته می‌شد کارگر ساده بنگاه املاکی است، اما دروغ بود. وی در اینستاگرام به پسر ایران شهرت دارد و با این نام سعی در معروف کردن خود داشت.

وی در اوایل دهه ۹۰ از به‌اصطلاح شاخ‌های اینستاگرامی به شمار می‌رفت و با ارتباط گیری با دختران و انتشار فیلم‌های آنان در فضای مجازی شهرت یافته بود، در پی شکایت چند شاکی بازداشت شد که فیلم بازداشت وحید خزایی از سوی پلیس فتا در بین مردم شهرت یافت.

بازداشت وحید خزایی

بازداشت وحید خزایی شاخ اینستاگرامی

خزایی پس از تحمل یک دوره حبس کوتاه‌مدت، با رضایت برخی شکات، از زندان آزاد شد و بلافاصله به ترکیه گریخت و در این کشور نیز با تداوم فعالیت‌های مجرمانه از جمله سوءاستفاده از دختران و ترویج مصرف مشروبات الکلی و راه‌اندازی سایت‌های شرط بندی، ضمن ترویج اقدامات خلاف عفت عمومی، اقدام به خارج‌سازی مقادیر معتنابهی ارز از کشور نمود.

وحید خزایی که از سال ۱۳۹۷ تحت پیگرد قرار داشته است، ساعتی پیش، دستگیری وحید خزایی توسط ضابطان سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی محقق شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *