ازدواج دختر سردار قاسم سلیمانی
اجتماعی و حوادث

ازدواج دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر معاون اجرایی حزب الله لبنان

خواهر شهید عماد مغنیه در صفحه اینستاگرام خود از ازدواج دختر سردار قاسم سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی‌الدین، معاون اجرایی حزب‌الله لبنان خبر داد.

ازدواج دختر سردار قاسم سلیمانی

زینب سلیمانی دختر سردار شهید قاسم سلیمانی است. پس از شهادت سردار سلیمانی، نام وی بیشتر در رسانه‌ها و محافل سیاسی اجتماعی مطرح شد.

زینب سلیمانی متولد سال ۱۳۷۰ بوده و دارای دو برادر به اسم محمدرضا و حسین و یک خواهر است. از میان فرزندان سردار سلیمانی، زینب سلیمانی از شهرت بیشتری برخودار است که حضور فعال او در رسانه ها یکی از علل این شهرت است. زمانی بر سر زبان ها افتاد که اینستاگرام اکانت او را حذف کرد.

خواهر شهید عماد مغنیه از ازدواج دختر سردار قاسم‌سلیمانی با پسر سیدهاشم صفی‌الدین، معاون اجرایی حزب‌الله لبنان خبر داد. زینب مغنیه در صفحه شخصی خود در اینستاگرام تصویری از نام زینب سلیمانی و سیدرضا صفی‌الدین با نشان قلب و عشق به اشتراک گذاشت. بر این اساس، به نظر می‌رسد دختر سردار شهید سپهبد قاسم‌سلیمانی با پسر معاون اجرایی حزب‌الله لبنان ازدواج کرده است. هر چند هنوز منابع رسمی این اتفاق فرخنده را تایید یا تکذیب نکرده‌اند.

ازدواج دختر سردار قاسم سلیمانی

واکنش کاربران به ازدواج دختر سردار قاسم سلیمانی

ازدواج دختر شهید سلیمانی با واکنش‌های گسترده و عمدتا مثبت کاربران توییتر مواجه شده است. بسیاری آن را برای دو ملت ایران و لبنان مبارک و میمون دانسته و به هر دو خانواده تبریک گفته‌اند. برخی هم انتقاد کرده‌اند که چرا زینب سلیمانی پیش از فرارسیدن سالگرد پدر بزرگوارش ازدواج و زندگی مشترک خود را آغاز کرده است. به عقیده ایرانی‌ها، اینکه دختر حاج قاسم عروس یکی از نزدیک‌ترین مقام‌ها به سیدحسن نصرالله (دبیر کل حزب‌الله لبنان) شده، از تشکیلاتی‌ترین و راهبردی‌ترین ازدواج‌های چند دهه اخیر است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *