ورزشی

کاوه رضایی در رده دوم جدول گلزنان لیگ بلژیک قرار گرفت

کاوه رضایی ، مهاجم ایرانی توانست با دو گل در هفته ششم به رده دوم جدول گلزنان لیگ بلژیک برسد. دیومیرسی مبوکانی مهاجم کنگویی تیم آنتورپ با ۱۴ گل زده در صدر جدول گلزنان لیگ بلژیک قرار دارد

شارلوا و زولته وارخم در هفته بیست و پنجم لیگ یک بلژیک به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۴ بر ۰ به سود شارلوا به پایان رسید. کاوه رضایی که در ترکیب اصلی شارلوا حضور داشت در این بازی درخشید و سه گل به ثمر رساند.

کاوه رضایی با زدن ۳ گل در این دیدار، شمار گل‌های خود را در رقابت‌های این فصل لیگ بلژیک به ۱۱ گل رساند تا به رده دوم جدول گلزنان لیگ بلژیک صعود کند.

نمایش خوب رضایی در این دیدار بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های ورزشی بلژیک داشت و سایت فوتبال نیوز این کشور با عنوان “شب فوق العاده رضایی” به درخشش این بازیکن در این مسابقه پرداخت و عنوان کرد مهاجم ایرانی بهترین بازیکن زمین بود و توانست با یک نمایش کامل برای تیمش هت تریک کند.

در حال حاضر دیومیرسی مبوکانی مهاجم کنگویی تیم آنتورپ با ۱۴ گل زده در صدر جدول گلزنان لیگ بلژیک قرار دارد و کاوه رضایی با ۱۱ گل در تعقیب این بازیکن ۳۴ ساله است.

مهاجم ایرانی که فصل قبل در بروخه عملکرد خوبی نداشت و چندان به بازی گرفته نمی‌شد، در این فصل به صورت قرضی به تیم شارلوا پیوست و توانست بار دیگر ارزش‌های خودش را تکرار کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *