• امروز : پنج شنبه - ۳۰ فروردین - ۱۴۰۳
  • برابر با : 10 - شوال - 1445
  • برابر با : Thursday - 18 April - 2024
13

وعده ازدواجی که ۲۰ میلیارد آب خورد

  • کد خبر : 45175
  • 23 ژانویه 2023 - 11:39
وعده ازدواجی که ۲۰ میلیارد آب خورد

وعده ازدواجی که ۲۰ میلیارد آب خورد ! مرد جوانی که به بهانه ازدواج از زن جوان ۲۰ میلیارد کلاهبرداری کرده بودو بعد ناپدید شده بود، دستگیر شد.

وعده ازدواجی که ۲۰ میلیارد آب خورد

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی اظهار کرد: اواخر دی ماه، زن جوانی به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران مراجعه کرد و هنگامی که مقابل افسر پرونده قرار گرفت، گفت چندی قبل با مرد جوانی آشنا شدم و قرار شد که با یکدیگر ازدواج کنیم که به خاطر این موضوع، مرد جوان برای خرید خانه از من ۲۰ میلیارد ریال پول گرفت اما ناپدید شد.

تحقیقات ابتدایی کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی نشان داد، مرد جوان با هویت جعلی و شگرد جعل عنوان مأمور نظامی بلندپایه اقدام به کلاهبرداری از ۴ زن جوان در مشهد و تهران کرده و پس از دریافت پول ناپدید شده است.

این مطلب را از دست ندهید. سرقت خودرو با چوب بستنی در ۳۰ ثانیه

با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم هویت مرد کلاهبردار شناسایی شد

وی ادر دامه گفت: کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی در نخستین گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی، هویت مرد کلاهبردار را شناسایی کردند و پی بردند وی سابقه دار بوده و در گذشته به جرم کلاهبرداری به زندان رفته است.

کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم با روش‌های پلیسی مخفیگاه مرد جوان را در جنوب تهران شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی وی را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند.

متهم پس از انتقال به پایگاه هشتم پلیس آگاهی هدف تحقیقات قرار گرفت که در ابتدا منکر هرگونه کلاهبرداری بود اما پس از مواجه حضوری با شاکیان و مشاهده شواهد و مدارک موجود از سوی کارآگاهان، به جرم خود مبنی بر جعل عنوان مأمور نظامی بلندپایه و کلاهبرداری از ۴ زن با شگرد وعده دروغین ازدواج اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت در پایان گفت : ارزش اموال کلاهبرداری شده توسط متهم در حال بررسی است و با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرایم احتمالی و شناسایی سایر شاکیان در اختیار کارآگاهان پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

لینک کوتاه : https://dekhalat.com/?p=45175

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.