• امروز : دوشنبه - ۱ مرداد - ۱۴۰۳
  • برابر با : 16 - محرم - 1446
  • برابر با : Monday - 22 July - 2024
7

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری: اختلاف جدی با قالیباف نداریم

  • کد خبر : 52821
  • 25 دسامبر 2023 - 13:38
جبهه پایداری

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، مهدی باقری در رابطه با وضعیت ائتلاف و یا اختلاف جبهه پایداری و قالیباف و به طور کلی جریان انقلابی توضیحاتی را ارائه داد.

جبهه پایداری  اختلاف جدی با قالیباف ندارد و خیلی از کارهای این مجلس به خوبی پیش رفته و وحدت باعث موفقیت مجلس شده». این ها سخنان عضو شورای مرکزی جبهه پایداری و نماینده زنجان، مهدی باقری است.

عضو شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مهدی چمران نیز می‌گوید که نیروهای انقلابی با یک دیگر مشکلی ندارند و «مسئله وحدت یک دو دو تا چهارتاست و خیلی طبیعی است» که اگر نیروهای انقلاب با یک دیگر هماهنگ باشند، پیروزی دست یافتنی تر است.

در همین راستا عضو شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت،(حزب نزدیک به قالیباف) قاسم یکله می‌گوید در موضوعات مختلف، اختلاف نظر طبیعی است اما در مباحث مبنایی و بزنگاه و آوردگاه های مهم نیروهای انقلابی با یک دیگر وحدت دارند و راهبرد ما هم در انتخابات پیش رو هماهنگی با همه گروه های جبهه انقلاب است.

چندی پیش نیز دبیرکل جبهه پایداری صادق محصولی رویکرد و استراتژی جبهه پایداری را مطرح کرده و گفته بود که اتفاقا ما به دنبال وحدت هستیم و «استراتژی ما وحدت با حفظ اصول است».

نماینده اصلاح طلب مجلس دهم کمال پیرموذن نیز معتقد است که جریان اصلاحات و اعتدالی در کل کشور با یک دیگر هماهنگ شده و به دنبال وحدت هستند و در هر منطقه چندین گزینه دارند و در تهران هم احتمالا یک لیست مشترک بدهند و می گوید که «ما به دنبال این هستیم که با وحدت ۱۷۰ کرسی مجلس بعدی را به دست بیاوریم».

لینک کوتاه : https://dekhalat.com/?p=52821

برچسب ها

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.