بررسی اتهامات 9 متهم اقتصادی
سیاست

بررسی اتهامات ۹ متهم اقتصادی همچنان ادامه دارد

لحظاتی پیش سومین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات ۹ متهم اقتصادی آغاز شد. این اتهامات که مبنی بر ایجاد اخلال در نظام اقتصادی کشور است، در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی آغاز شد.

بررسی جلسات گذشته دادگاه ۹ متهم اقتصادی

در روز ۲۶ شهریور ماه، اولین جلسه دادگاه ۹ متهم اقتصادی، در خصوص رسیدگی به اتهامات علی دیواندری و ۸ متهم اقتصادی دیگر در شعبه اول دادگاه ویژه رسیدگی به جرائم اخلالگران و مفسدان اقتصادی برگزار شد.

در جلسه اول این پرونده، پس از قرائت شدن کیفر خواست متهمین توسط نماینده دادستان، نماینده حقوقی بانک ملت و وکیل شرکت پارس کیش موضوع شکایت خود را بیان کردند.

در ادامه نماینده دادستان توضیحاتی در خصوص اقدامات متهمین ارائه نموده و گفت: متهمان با سرمایه بانک ملت به خرید کشتی مبادرت کرده‌اند. اما یکی از متهمان به نام فلاحتیان، دفاعیه خود را در مورد این موضوع بیان کرد.

در دومین جلسه رسیدگی این پرونده، وکیل شرکت طرح اندیشه بهساز ملت اظهارات خود را بیان کرده و فلاحتیان به عنوان متهم اقتصادی ، همچنان به ارائه دفاعیاتش پرداخت.

در این جلسه مدیرعامل شرکت پارسیس کیش نیز حضور داشت و در خصوص این پرونده موضوعاتی را عنوان کرد. نماینده دادستان نیز توضیحاتی در خصوص اظهارات متهم و تخلفات انجام شده توسط او و سایر متهمین این پرونده بیان کرد.

در نهایت این دادگاه همچنان ادامه داشته تا اتهامات ثابت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *