پرداخت وام بلاعوض به سیل زدگان
به تازگی منتشر شده

امروز پرداخت وام بلاعوض به سیل زدگان سیستان و بلوچستانی آغاز می شود

مقام مسئول بنیاد مسکن از آغاز پرداخت وام بلاعوض به سیل زدگان سیستان و بلوچستانی طی امروز خبر داد و گفت: به ۲۸هزار مسکن شهری و روستایی این استان خسارت وارد شده است.

پرداخت وام بلاعوض به سیل زدگان

مجید جودی  اظهار کرد: در مرحله اول برآوردهای صورت گرفته سیل سیستان و بلوچستان به حدود ۱۶ هزار واحد احداثی (شهری و روستایی) و ۱۲ هزار واحد تعمیری خسارت وارد شده است.

وی با بیان اینکه از واحدهای احداثی ۱۴ هزار روستایی و ۲ هزار واحد شهری است، ادامه داد: در مرحله بعدی حدود ۲۰ هزار واحد را واحد به واحد بازدید می کنیم و احتمالا تا آخر هفته کار بررسی میزان خسارت های سیل به واحدهای شهری و روستایی سیستان و بلوچستان به پایان می رسد. وی افزود: بر اساس برنامه بنیاد مسکن ۱۵ میلیون تومان وام برای تامین اثاثیه و ۵ میلیون تومان نیز به عنوان بلاعوض پرداخت می شود.

مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن افزود: در واحدهای احداثی روستایی ۴۰ میلیون تومان وام و ۱۰ میلیون تومان بلاعوض و در واحدهای شهری نیز برای ساخت ۵۰ میلیون تومان وام و ۱۲ میلیون تومان بلاعوض پرداخت می شود. جوادی گفت: از امروز پرداخت وام بلاعوض به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان آغاز می شود.

یک پاسخ به “امروز پرداخت وام بلاعوض به سیل زدگان سیستان و بلوچستانی آغاز می شود

  1. خانه ما خسارت دیده در شهرستان کنارک وامی که به اسم سیل زدگان سیتان و بلوچستان اومده بنیاد مسکن کنارک جواب گو نیست چند بار رفتم واسه ثبت نام میگه تموم شده وام به جای خود بنیاد مسکن حاضر نیست ثبت نام کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *