شکست پرسپولیس برابر الدحیل
اخبار ویدیویی ورزشی

الدحیل ۲ – پرسپولیس صفر؛ پرسپولیس از پس الدحیل برنیامد!

شکست پرسپولیس برابر الدحیل در هفته اول لیگ قهرمانان در تقابل دوباره با تیم قطری؛ پرسپولیسی ها که پس از نتایج درخشان با یحیی گل محمدی، امید زیادی به شروع خوب در لیگ قهرمانان آسیا داشتند، در آغاز بازی با الدحیل غافل‌گیر شدند. گل ماریو مانژوکیچ در دقیقه سه با ضربه ادمیلسون به تور دروازه بیرانوند همراه شد تا یحیی گل محمدی در موقعیتی ویژه قرار گیرد.

شکست پرسپولیس برابر الدحیل

در نیمه دوم اگرچه سرخپوشان نمایش بهتری را ارائه کردند اما موفق به گلزنی نشدند. آنتونی استوکس و کریستین اوساگوآنا در اغلب دقایق نیمه دوم، مهاجم پرسپولیس بودند اما در شرایطی که موقعیت خاصی نیز برای زوج خارجی پرسپولیس ساخته نشد، این دو هم درخشان عمل نکردند تا قرمزها تنها تیم بازنده ایرانی در روز نخست باشند.

شکست پرسپولیس برابر الدحیل در هفته اول لیگ قهرمانان

الدحیل:

کلود امین
محمد موسی
مهدی بن عطیه
سلطان البریک
احمد یاسر
هان کوانگ سونگ
عاصم مادیبو
کریم بوضیاف
ماریو مانژوکیچ
معز علی
ادمیلسون جونیور

 

سرمربی: الکساندر ایلیچ

پرسپولیس:

علیرضا بیرانوند
شجاع خلیل زاده
محمدحسین کنعانی زادگان
مهدی شیری
محمد نادری
احمد نوراللهی
محسن ربیع خواه (۸۱- امید عالیشاه)
مهدی ترابی (۴۵- کریستین اوساگوآنا)
بشار رسن
علی علیپور (۶۴- آنتونی استوکس)
وحید امیری

 

سرمربی: یحیی گل محمدی

شرح گل:

الدحیل ۱ پرسپولیس ۰: (دقیقه ۵، ماریو مانژوکیچ): ارسال روی دروازه پرسپولیس و مانژوکیچ بالاتر از مدافعان سفیدپوش توپ را زد و در شرایطی که کنعانی زادگان توپ را رها کرده بود و بازیکنان پرسپولیس هم مدعی بودند توپ از خط اوت بیرون رفته، ارسال دوباره و کوتاه به تیر دوم با ضربه سر مانژوکیچ وارد دروازه علیرضا بیرانوند شد.

الدحیل ۲ پرسپولیس ۰: (دقیقه ۱۳، ادمیلسون جونیور): هان، هافبک کره ای الدحیل به خوبی عمق دفاعی پرسپولیس را نشانه گرفت که ادمیلسون با تک ضربه خود بار دیگر بیرانوند را تسلیم کرد.

خلاصه بازی پرسپولیس _ الدحیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *