زن تهرانی مشکوک به ویروس کرونا
پزشکی

فوت زن تهرانی مشکوک به ویروس کرونا!

روزنامه ایران مدعی شد یک زن تهرانی مشکوک به ویروس کرونا جان خود را از دست داده است. به نوشته این روزنامه، تحقیقات در این باره آغاز شده است. با این حال رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت ضمن تکذیب مرگ زنی مشکوک به کرونا در تهران، تاکید کرد: به قطعیت می‌توان گفت که هنوز ویروس کرونا در ایران وارد نشده است.

زن تهرانی مشکوک به ویروس کرونا

بر اساس بررسی‌های اولیه و طبق اظهارات کادر درمانی این بیمارستان این زن تهرانی مشکوک به ویروس کرونا بوده و بر اثر همین بیماری جان باخته است. بدین ترتیب با انتقال جسد وی به پزشکی قانونی تحقیقات با دستور بازپرس آغاز شد.‌

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت ضمن تکذیب مرگ زنی مشکوک به کرونا در تهران، تاکید کرد ‏تا امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه، هنوز موردی از ابتلا به کرونا ویروس در ایران مشاهده نشده است.

کیانوش جهانپور، با تاکید بر اینکه خبر مرگ یک زن میانسال در بیمارستان پایتخت به دلیل ویروس کرونا صحت ندارد، درباره دانشجویان بازگشته از ووهان چین که در اکنون در محل قرنطینه به سر می‌برند، نیز گفت: تمام این دانشجویان در سلامت کامل به سر می‌برند.

کیانوش جهانپور همچنین در پیامی که در صفحه توئیترش منتشر کرد نوشت:

“‏تا امروز چهارشنبه ۲۳ بهمن ماه، هنوز موردی از ابتلا به ویروس کرونا در ایران مشاهده نشده است. در دو روز اخیر حتی مورد مشکوک به ‎کرونا ویروس هم گزارش نشده است. برخی برای جلب توجه، خواننده و فالوور لطفا راه دیگری انتخاب کنند …”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *