انصراف دهندگان از کنفرانس جهانی موبایل
فناوری و تکنولوژی

هر روز اسامی جدیدی به لیست انصراف دهندگان از کنفرانس جهانی موبایل اضافه می شود

فهرست انصراف دهندگان از کنفرانس جهانی موبایل، هر لحظه بزرگ تر می شود؛ شرکت هایی که از ترس ویروس کرونا، عطای حضور در بزرگ ترین جشنواره موبایل جهان را به لقای آن بخشیده اند.

انصراف دهندگان از کنفرانس جهانی موبایل

 هفته گذشته ، ال جی برنامه های خود را برای خروج از کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۰ اعلام کرد. این در حالی است که ZTE  نیز کنفرانس مطبوعاتی خود را لغو کرد اما گفت که همچنان در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد اما این پایان ماجرا نبود چرا که برندهای  سونی ، انویدیا و آمازون نیز روز گذشته مشارکت خود را لغو کردند.

انصراف دهندگان از کنفرانس جهانی موبایل

امروز تعداد خارج شدگان از کنفرانس جهانی موبایل بیشتر شده است و شامل شرکت های متعددتری می شود برای مثال ویوو در بیانیه ای نوشت: شرکت ویوو از نزدیک شیوع پونومونیا (NCP) و تجربیات این بیماری را مشاهده کرده است بهداشت و ایمنی کارمندان و مردم در اولویت اول ما قرار دارد با توجه به شرایط موجود ، ما تصمیم گرفتیم از اولین حضور خود در MWC 2020 و سایر رویدادهای مرتبط در اواخر این ماه در بارسلون ، اسپانیا خارج شویم.

ما به زودی تلفن مفهومی APEX 2020 را که در ابتدا قصد داشتیم در نمایشگاه MWC نمایش دهیم معرفی خواهیم کرد ما به روزرسانی های بیشتری را در موعد مقرر به اشتراک می گذاریم. ما از هرگونه ناراحتی ناشی از این انصراف شما عذرخواهی می کنیم و می خواهیم از همکاران ، دوستان رسانه و مصرف کنندگان بخاطر درک آنها تشکر کنیم.”

اینتل و مدیاتک دو شرکت دیگر بودند که اعلام کردند که از MWC خارج می شوند. دیروز ، انجمن GSM که MWC را سازماندهی می کند بیانیه ای را منتشر کرد که در آن بر اهمیت مراقبت از شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان نمایشگاه به علت شیوع ویروس کرونا تاکید می کند اما این سازمان تایید کرده که هنوز بیش از ۲۸۰۰ غرفه دار در این رویداد جهانی مشارکت دارند و در نتیجه نمی توان به راحتی از آن چشم پوشی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *