قربانیان کرونا در جهان
بین الملل

آخرین آمار تعداد قربانیان کرونا در جهان

روز سه‌شنبه تعداد قربانیان کرونا در جهان از مرز ۸۰ هزار نفر عبور کرد و به بیش از ۸۱ هزار نفر رسید.

قربانیان کرونا در جهان

آخرین آمارها حاکی از آن است که تعداد مبتلایان به کرونا در جهان به بیش از یک میلیون و ۴۱۱ هزار نفر رسیده است. همچنین تعداد کشته شدگان این بیماری روند صعودی به خود گرفته است  و  از مرز ۸۰ هزار نفر عبور کرده است.

 عبور تعداد قربانیان کرونا در جهان از مرز ۸۰ هزار نفر

از سوی دیگر،‌ تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در جهان همچنان در حال افزایش بوده و به بیش از یک میلیون و ۴۱۱ هزار نفر رسیده است. آمریکا با بیش از ۳۸۶ هزار مبتلا به کرونا بیشترین تعداد مبتلا به این ویروس را در سطح جهان دارد. همچنین تعداد قربانیان کرونا در آمریکا به بیش از ۱۲ هزار نفر رسیده است.

کمبود تجهیزات حفاظتی و ماسک برای پرستاران و کادر درمانی بیمارستان‌های آمریکا به یکی از معضلات اصلی این کشور تبدیل شده و فرمانداران ایالت‌های مختلف آمریکا از دولت مرکزی به دلیل خالی بودن انبار استراتژیک ملی از تجهیزات حفاظتی انتقاد کرده‌اند.

بعد از آمریکا، اسپانیا با بیش از ۱۴۰ هزار مبتلا به کرونا دومین کشور از لحاظ تعداد مبتلایان به این ویروس به شمار می‌آید. تعداد قربانیان کرونا در این کشور نیز حدود ۱۳ هزار و ۹۰۰ نفر است. ایتالیا با بیش از ۱۳۵ هزار مبتلا به کرونا، در جایگاه سوم از نظر تعداد مبتلایان به ویروس کرونا قرار دارد. قربانیان کرونا در این کشور نیز بیش از ۱۷ هزار نفر هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *