لیگ برتر فولاد خوزستان و استقلال
اخبار ویدیویی ورزشی

خلاصه بازی لیگ برتر فولاد خوزستان و استقلال با نتیجه ۲-۱ به نفع فولاد

در جریان بازی معوقه هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر فولاد خوزستان و استقلال به مصاف هم رفتند که نتیجه این بازی با پیروزی دو بر یک شاگردان جواد نکونام به پایان رسید.

لیگ برتر فولاد خوزستان و استقلال

در جریان بازی معوقه هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر دو تیم فولاد خوزستان و استقلال به مصاف هم رفتند که نتیجه این بازی با پیروزی دو بر یک شاگردان جواد نکونام به پایان رسید.

کارت زرد:‌ محمد دانشگر (دقیقه ۴۵)، عارف غلامی (دقیقه ۵۳) و مهدی قایدی (دقیقه ۷۲) برای استقلال، فرشاد احمدزاده (دقیقه ۴۸) و لوسیانو پریرا (دقیقه ۸۶) برای فولادخوزستان

کارت قرمز:‌ علی کریمی و فرهاد مجیدی (دقیقه ۴۵) و عارف غلامی (دقیقه ۶۶) برای استقلال

گل های بازی لیگ برتر فولاد خوزستان و استقلال

گل‌ها:‌ روزبه چشمی (دقیقه ۱۱) برای استقلال،  موسی کولیبالی (دقیقه ۲۶)  و مجتبی نجاریان (دقیقه ۸۰) برای فولاد خوزستان

در دقیقه ۱۱ استقلال توانست اولین گل این بازی را به ثمر برساند. روزبه چشمی با حضور محوطه جریمه فولاد، از توپ ارسالی سمت چپ استفاده کرد و شوت این بازیکن در ابتدا توسط شهاب گردان دفع شد اما توپ برگشتی را چشمی موفق شد روانه دروازه فولاد کند تا حساب کار یک بر صفر به سود استقلال شود.

تلاش فولاد برای جبران نتیجه در دقیقه ۲۶ به ثمر رسید. ضربه ارسالی بازیکن فولاد از سمت چپ با ضربه سر موسی کولیبالی همراه بود و این بازیکن با گشودن دروازه استقلال، موفق شد نتیجه این بازی را به تساوی بکشاند.

شاگردان جواد نکونام در ادامه حملات خود، موفق شدند در دقیقه ۸۰ به گل برسند و مجتبی نجاریان با حضور در محوطه جریمه استقلال، با یک ضربه مهار نشدنی موفق شد دروازه استقلال را برای بار دوم باز کند.

خلاصه بازی استقلال و فولاد خوزستان که امشب چهارشنبه ۴ تیر ۹۹ برگزار شد را در فیلم زیر مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *