برگزاری بازی‌های انتخابی جام جهانی
ورزشی

موافقت فیفا با زمان برگزاری بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

فیفا با تاریخ ارائه شده از سوی AFC برای برگزاری بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، که به خاطر شیوع ویروس کرونا لغو شده بود موافقت کرد.

فیفا با تاریخ ارائه شده از سوی AFC برای برگزاری بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر موافقت کرد.

رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به خاطر شیوع ویروس کرونا تعطیل شد. همه تیم های حاضر در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خود را آماده دور برگشت می‌کردند که شیوع ویروس کرونا باعث شد تا این بازی ها به تعویق بیفتد.

AFC برای برگزاری ادامه بازی‌ها دو ماه اکتبر و نوامبر را پیشنهاد داد که فیفا با این پیشنهاد موافقت کرده است، البته هنوز کشور میزبان انتخاب نشده چرا که قرار است ادامه بازی ها بدون تماشاگر و به میزبانی یک کشور باشد که به احتمال خیلی زیاد این کشور قطر است.

زمان برگزاری ادامه بازی‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

 AFC تاریخ برگزاری مرحله نهایی انتخابی را هم به فیفا پیشنهاد داده که با موافقت آنها همراه شده است. مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در دو گروه ۶ تیمی برگزار خواهد شد.

بدین ترتیب ۴ بازی باقی مانده شاگردان اسکوچیچ در مرحله اول انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به صورت رسمی در تاریخ های زیر برگزار می شود:

* ایران-هنگ کنگ (۱۷ مهر)

* کامبوج- ایران (۲۲ مهر)

* ایران-بحرین (۲۲ آبان)

* ایران – عراق (۲۷ آبان)

فیفا با این تاریخ های پیشنهاد از سوی AFC موافقت کرده است. تیم ملی فوتبال ایران در مرحله انتخابی جام جهانی عملکرد خوبی از خود نشان نداده و کار سختی برای صعود به مرحله نهایی انتخابی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *