محدودیت‌های یک هفته‌ای استان البرز
اجتماعی و حوادث

اعمال محدودیت‌های یک هفته‌ای برای ۵ شهرستان استان البرز

نماینده عالی دولت در استان البرز از اعمال محدودیت‌های یک هفته‌ای به منظور توقف چرخه شیوع کرونا در استان طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، خبر داد.

محدودیت‌های یک هفته‌ای استان البرز

نماینده عالی دولت در استان البرز از اعمال محدودیت‌های یک هفته‌ای به منظور توقف چرخه شیوع کرونا در استان طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، خبر داد. ۱۱ استان در وضعیت قرمز هستند.

عزیزاله شهبازی روز شنبه ۱۴ تیرماه جزئیات مصوبه ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا برای شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز را اعلام کرد و گفت: این تعطیلی ها تا امروز برای پنج شهرستان البرز در نظر گرفته شده و اگر در کرج نیز وضعیت قرمز شود، این محدودیت‌ها اعمال خواهد شد.
شهبازی ادامه داد: پس از اینکه روند شیوع کرونا در استان البرز شتاب گرفت، اعمال محدودیت فعالیت در استان از سوی ستاد استانی مقابله با کرونا به ستاد ملی درخواست شد که امید است با همراهی مردم طی این هفته نتیجه بخش باشد.

استاندار البرز گفت: اگر حمایت های همیشگی مردم از مصوبات ستاد مقابله با کرونا کمرنگ شود به طور قطع علی رغم میل باطنی، شاهد محدودیت‌های بیشتری خواهیم بود.

محدودیت‌های یک هفته‌ای برای ۵ شهرستان استان البرز شامل تعطیلی:

دانشگاه‌ها، مدارس، مدارس شبانه روزی، حوزه های علمیه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبانسراها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌ها

استخرهای سرپوشیده

سینما، تئاتر و مراکز مشابه

موزه و باغ موزه‌ها

تالارهای پذیرایی

آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی

مساجد و مصلی‌ها

برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش‌ها

باشگاه‌های ورزشی و ورزش‌های پر برخورد از جمله کشتی و کاراته

کافه، قهوه خانه و چایخانه

باغ وحش و شهربازی‌ها

مراکز تفریحی، آبی، استخرهای سرپوشیده، باشگاه‌های بدنسازی

برگزاری نماز جمعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *