برگزاری مجازی نمایشگاه کتاب تهران
فرهنگی و ادبی

نمایشگاه کتاب تهران مجازی شد

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی موسسه کتاب و ادبیات ایران را به عنوان مسئول برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران تعیین کرد.

برگزاری مجازی نمایشگاه کتاب تهران

محسن جوادی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اواخر تیرماه ۱۳۹۹ از احتمال برگزاری نمایشگاه‌ کتاب تهران به صورت مجازی خبر داد و اظهار کرد: امکان برگزاری‌نمایشگاه کتاب مجازی فراگیر در دست بررسی است و حداکثر تا یک ماه آینده جزئیات آن اعلام خواهد شد.

حکم مسئول برگزاری مجازی نمایشگاه کتاب تهران

محسن جوادی با صدور حکمی موسسه کتاب و ادبیات ایران را به عنوان مسئول برگزاری‌ نمایشگاه مجازی کتاب تهران تعیین کرد. این حکم به شرح زیر است:

«مدیرعامل موسسه کتاب و ادبیات ایران

در راستای تحقق سیاست‌های حمایتی معاونت امور فرهنگی از جامعه نشر کشور، بدین وسیله به جنابعالی ماموریت داده می‌شود برنامه‌ریزی و اقدامات لازم را جهت برگزاری‌ نمایشگاه مجازی کتاب تهران توسط موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران به عمل آورید.

بدیهی است در شرایط موجود کشور، به منظور جبران بخشی از خسارت‌ها و ضرر و زیان ناشی از عدم برگزاری‌‌ نمایشگاه بین‌المللی کتاب‌ تهران و نیز با هدف تامین سبد فرهنگی خانواده‌های ایرانی، اندیشیدن تمهیدات لازم برای فروش کتاب مورد انتظار است.

توفیقات روزافزون جنابعالی را از خداوند متعال مسالت دارم».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *