هکر 19 ساله ایرانی
اجتماعی و حوادث

هکر ۱۹ ساله کرجی که آمریکایی ها را به دردسر انداخت | بهزاد محمدزاده

پلیس فدرال آمریکا، اف.بی.آی، دو هکر را که یکی از آنها بهزاد محمدزاده، هکر ۱۹ ساله ایرانی و ساکن کرج است و دیگری مروان ابوسرور، ۲۵ ساله ساکن مناطق فلسطینی است را تحت تعقیب قرار داد.

هکر 19 ساله ایرانی

پسر ۱۹ ساله ایرانی تحت تعقیب اف بی آی آمریکا قرار گرفت. رسانه‌های آمریکایی نام دو هکر ایرانی و فلسطینی را به عنوان مجرمان تحت تعقیب وزارت دادگستری این کشور منتشر کردند.

دادستان های فدرال در آمریکا اعلام کردند که علیه دو هکر کامپیوتر که در واکنش به شهادت سردار قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه، سایت‌هایی را در سراسر آمریکا هک کرده بودند، اعلام جرم کرده‌اند.

یکی از آنها بهزاد محمدزاده، ۱۹ ساله، ساکن ایران، و دیگری مروان ابوسرور، ۲۵ ساله ساکن مناطق فلسطینی است.

هکر 19 ساله ایرانی

اقدامات انجام شده توسط هکر ۱۹ ساله ایرانی

بهزاد محمدزاده هکر ۱۹ساله ایرانی و ساکن کرج است که بنا به گزارش دادگستری آمریکا ۵۱ وب سایت آمریکایی و به گزارش اف بی آی حدود هزار و ۱۰۰ سایت در دنیا را هک کرده است.

تحقیق‌های پلیس فدرال آمریکا نشان می‌دهد او کارش را از ۱۷سالگی، یعنی سال ۲۰۱۸ شروع کرده است.

اسناد رسمی مقامات آمریکا در دادگاه فدرال ایالت ماساچوست می‌گوید که هکرها پس از هک سایت‌ها، تصویری از سردار قاسم سلیمانی و یک شعار ضد آمریکا را در آن سایت‌ها منتشر کردند.

اطلاعات آخرین سایت خارجی هک شده توسط او نشان می‌دهد که او، هجدهم شهریور سایت بیمارستان رفیق حریری را هک کرده است. علاوه بر این چند سایت لبنانی دیگر هم در همان روز از سوی او هک شده است

هکر 19 ساله ایرانی

واکنش بهزاد محمدزاده به تعقیب وی توسط FBI

محمدزاده این ادعا را نه تنها رد نکرده بلکه در اینستاگرام خود تصاویری از وب سایت‌های هک شده کشورهای دیگری مانند وب سایت‌های مراکزدولتی یا خصوصی لبنان، پاکستان، مکزیک و هنگ کنگ را هم منتشر کرده است.

محمدزاده به طور علنی ادعا کرده است که از سایت ۲۰۱۸ در بیش از ۱۱۰۰ سایت در سراسر جهان، پیام هایی را پس از هک سایت‌ها منتشر کرده است. ابوسرور نیز مدعی شده است که ۳۳۷ سایت را با هک تغییر داده است.

مجازات بهزاد محمد زاده

وزارت دادگستری آمریکا برای محمدزاده و ابوسرور، ۱۰ سال زندان و پرداخت غرامتی بالغ بر ۲۵۰ هزار دلار تعیین کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *