توزیع ۱۱۰ هزار تبلت دانش آموزی
تبلت فناوری و تکنولوژی

۱۱۰ هزار تبلت دانش آموزی در کشور توزیع می شود

مدیرعامل صنایع آموزشی صندوق ذخیره فرهنگیان کشوراعلام کرد: ۱۱۰ هزار تبلت دانش آموزی در استان ها به منظور دسترسی به فضای آموزشی توزیع می شود.

توزیع ۱۱۰ هزار تبلت دانش آموزی

علی محمد مصلحی، مدیرعامل صنایع آموزشی صندوق ذخیره فرهنگیان کشور اظهار کرد: اکنون آموزش از راه دور به دلیل شیوع کرونا از اهمیت بالایی برخوردارشده است. از اوایل اردیبهشت ماه سال ۹۹ حوزه آموزشی صندوق ذخیره فرهنگیان کشوراقدام به برنامه ریزی برای برخوردار شدن دانش آموزان از تبلت دانش آموزی کرد.

علی محمد مصلحی عنوان کرد: ۱۱۰ هزار تبلت دانش آموزی در استان ها به منظور دسترسی به فضای آموزشی توزیع می شود.

وی تشریح کرد: در ۱۵ شهریورماه با وزارت آموزش و پرورش تفاهم نامه ای به منظور تهیه تبلت دانش آموزی منعقد شد و برای تامین قطعات با کشور مالزی و چین رایزنی شد. پس از ترخیص قطعات خریدارشده، عملیات مونتاژ تبلت ها ی دانش آموزی درتهران آغاز می شود.

مصلحی تاکید کرد: هزینه ۱۰ هزار تبلت دانش آموزی از سوی خیرین برای اهدا به دانش آموزان از جمله در مدارس سرخس و باکو تامین شده است.

قیمت تبلت دانش آموزی

مدیرعامل صنایع آموزشی صندوق ذخیره فرهنگیان کشور اظهار کرد: قیمت یک دستگاه تبلت دانش آموزی ۲ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان است و تبلت های دانش آموزی دارای خدمات پس از فروش به مدت ۱۸ ماه است.

مصلحی تصریح کرد: برنامه نصب شده بر روی نرم افزار تبلت های دانش آموزی رویکرد تربیتی دارد. این برنامه توسط کارشناسان مخابرات ضمن نظرخواهی از کارشناسان تربیتی تهیه و تنظیم می شود.

وی بیان کرد: تبلت های دانش آموزی به صورت اقساط در اختیار جامعه هدف قرارمی گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *