خرید کالا در چت واتساپ
فناوری و تکنولوژی نرم افزار و اپلیکیشن

امکان خرید کالا در چت واتساپ فراهم می شود

فیس بوک در بیانیه ای اعلام کرد که قصد دارد امکان خرید کالا در چت واتساپ را برای تمامی کاربرانش فراهم کند.

خرید کالا در چت واتساپ

فيسبوك قصد دارد قابليت هاي جديد به پيام رسان خود اضافه كند تا كاربران بتوانند مستقيما از طريق چت واتساپ كالاهاي مورد نظر خود را خريداري كنند.

فیس بوک به کسب وکارهای مختلف اجازه می دهد در پیام رسان واتس اپ کالاهای خود را بفروشند. فیس بوک در یک به روز رسانی جدید اعلام کرد ویژگی های خرید در اپ را در پیام رسان گسترش می دهد تا کاربران راه های بیشتری برای خرید مستقیم محصولات در چت ها داشته باشند.

نحوه ی خرید کالا در چت واتساپ

فرآيند كار بدين شكل است كه خريدار به ادمين فروشگاه مربوطه در واتساپ پيام مي دهد و صاحب آن كسب و كار در پاسخ، كاتالوگ محصول را براي وي ارسال مي كند. خريدار مي تواند از ليست محصولات، كالاي مورد نظر خود را به سبد خريد اضافه كرده و هزينه آن را نيز پرداخت كند.

البته پیش از این واتس اپ گزینه کاتالوگ را اضافه کرده بود، اما این ویژگی محدود بود. در حقیقت این شبکه اجتماعی تصمیم دارد گزینه های خرید خود را در اپلیکیشن گسترش دهد.

فیس بوک چندی قبل ویژگی «فیس بوک پی» را در برزیل آزمایش کرد و اکنون تخمین زده می شود از آن برای پردازش تراکنش های مالی در قابلیت جدید واتس اپ استفاده شود.

فيس بوك اعلام كرده است كه قصد دارد در آينده نزديك امكان خريد از طريق چت واتساپ را دراختيار همه كاربران اين شبكه اجتماعي قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *