گوشی ردمی نوت 9
فناوری و تکنولوژی موبایل

سه گوشی ردمی نوت ۹ به زودی رونمایی خواهند شد

شیائومی به تازگی قرار است یک مجموعه ی سه تایی از گوشی ردمی نوت ۹ را روانه ی بازار کند.

گوشی ردمی نوت 9

حضور شیائومی در دنیای تکنولوژی هر سال پیشرفت خوبی دارد. تعداد کاربران و متقاضیان گوشی های شیائومی روز به روز در حال افزایش است. این بار نیز پیش بینی می کنیم گوشی های ‎Xiaomi Redmi Note 9 با استقبال خوبی رو به رو شوند.

گوشی ردمی نوت ۹‌ قیمت مناسبی خواهد داشت

اصلی ترین امتیاز خانواده ی ردمی نوت ۹ قیمت مناسب آن هاست. براساس دیدگاه بسیاری از کارشناسان شیائومی برندی برای گوشی های مقرون به صرفه است. گوشی های ‎Xiaomi Redmi Note ‌۹ نیز قابلیت های دیجیتالی خود را با قیمت متناسبی به دست کاربر می سپارد. البته شاید نباید انتظار بیش از حدی از سخت افزار سازنده ی این گوشی ها داشته باشید. اما به عنوان یک دستگاه میان رده در سیستم های مشابه Redmi Note 9 برنده ی میدان می شود.

حسگر سامسونگ در گوشی های ‎Xiaomi Redmi Note 9

اکانت Digital Chat Station که اخباری درخصوص عرضه و تولید دستگاه های دیجیتال منتشر می کند؛ با توییت ویژه ای اعلام کرد که گوشی ردمی نوت ۹ به حسگر جدید ISOCELL HM2 سامسونگ مجهز است. از طرفی مشخص شده است که گوشی های ‎Xiaomi Redmi Note ‌‌۹ دارای دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی هستند. کیفیت عنصر اصلی تشکیل دهنده ی ردمی نوت سری ۹‌ می باشد. طولی نمی کشد که می توان سری جدید گوشی‌ های ردمی نوت‌ را در بازار موبایل مشاهده کنیم. احتمالا نوت‌ ۹‌ از ردمی به راحتی با ردمی نوت ۱۰ رقابت خواهد کرد. باید دید میان این دو گوشی‌ کدام یک فروش بیشتری خواهد داشت.

گوشی ردمی نوت 9

گوشی های ‎Xiaomi Redmi Note 9 پیش از سال میلادی جدید معرفی خواهند شد

سال میلادی جدید مثل همیشه زمانی برای عرضه و رونمایی از محصولات جدید برندهای مختلف دنیای تکنولوژی است. انتظار می رفت ردمی نوت ۱۰ به جای ردمی نوت ۹ رونمایی شود، اما شیائومی در رویکردی متفاوت در مراسمی ماه آینده Redmi Note ‌۹ را عرضه می کند. بنابراین احتمالا نوت ۱۰ تا نیمه ی اول سال آینده رونمایی نخواهد شد. البته شایعاتی در خصوص عرضه ی زود هنگام و غیر منتظره ی این گوشی نیز در گوشه و کنار وب سایت های مختلف دیده می شود. براساس دیدگاه برخی از افراد نیز شیائومی قصد دارد به صورت همزمان از هر دو گوشی رونمایی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *