محدودیت های کرونا برای سینما
فرهنگی و ادبی

محدودیت های کرونا برای سینما و مراکز فرهنگی برداشته شد | سینماها تا ساعت ۱۸ باز هستند

طبق اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محدودیت های کرونا برای مراکز فرهنگی و هنری اعم از سالن های تئاتر و سینما برداشته شد. این مراکز می توانند از ۲۰ ام آبان ماه، تا ساعت ۱۸ فعالیت داشته باشند.

محدودیت های کرونا برای سینما

طبق اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محدودیت مراکز فرهنگی و هنری اعم از سالن های تئاتر و سینما برداشته شد. این مراکز می توانند از ۲۰ ام آبان ماه، تا ساعت ۱۸ فعالیت داشته باشند. رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از رفع محدودیت‌ فعالیت‌های فرهنگی و هنری و بازگشایی سالن‌های سینما و تئاتر خبر داد.

مصوبه جدید ستاد مبارزه با کرونا در خصوص محدودیت های کرونا برای سینما

ستاد ملی مدیریت کرونا به تازگی مصوبه های جدیدی در خصوص تعطیلی و ساعات کار مراکز صنفی و فرهنگی داشته است. بر مبنای این مصوبه ها، از بیستم آبان به مدت یک ماه، فعالیت مشاغل ۲، ۳ و ۴ از ساعت ۱۸ به بعد ممنوع خواهد بود. بر همین اساس، مراکز فرهنگی و هنری هم در زمره مشاغل گروه‌های سه و چهار قرار گرفته و از این پس  با مصوبه جدید امکان فعالیت دارند.

در حال حاضر محدودیت های کرونا برای سینما به این صورت است که سالن های سینما می توانند مانند بسیاری از مشاغل دیگر، تا سال ۶ عصر فعالیت داشته باشند. از طرفی وزیر بهداشت هم اخیراً اعلام کرد که پروژه‌های تصویری فعالیت خود را انجام دهند. بنابراین از تاریخ درج شده در مصوبه اخیر ستاد ملی کرونا (۲۰ آبان) فعالیت‌های فرهنگی و هنری و سالن‌های سینما و تئاتر پس از یک وقفه طولانی از سر گرفته می ‌شود، چرا که شامل رفع محدودیت‌ ها شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *