سایت فروش نوزاد
اجتماعی و حوادث

کشف ۱۵ سایت و حساب کاربری فروش نوزاد

رئیس پلیس فتا پایتخت از کشف ۱۵ سایت و حساب کاربری که اقدام به فروش نوزاد می‌کردند خبر داد.

سایت فروش نوزاد

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ اظهار داشت : پدیده فضای مجازی وقوع برخی جرائم را تسهیل کرده و جرائمی از قبیل خرید و فروش نوزاد را تبدیل به جرائم تکامل یافته کرده است؛ در این خصوص حدود ۱۵ سایت و حساب برای فروش نوزدان در فضای مجازی کشف شده است .

سرهنگ داود معظمی‌گودرزی با اشاره به جرایم تکامل یافته در حوزه فضای مجازی، بیان کرد: پدیده فضای مجازی وقوع برخی جرائم را تسهیل کرده و جرائمی از قبیل خرید و فروش نوزاد را تبدیل به جرائم تکامل یافته کرده است.

وی تشریح کرد:حدود ۱۵ سایت و حساب برای فروش نوزدان در فضای مجازی کشف شد که پس از پیگیری های صورت گرفته متوجه شدیم که تمامی این جرائم بوسیله فرد خاصی مدیریت می‌شود؛ همچنین با اقدامات صورت گرفته توسط همکارانم در پلیس فتا طی ۴۸ ساعت توانستیم دو نوزاد چند ماهه و چند روزه را پیدا کنیم.

سایت های فروش نوزاد ؛ نوزادی برای فروش ندارند

سرهنگ داود معظمی‌گودرزی هشدار داد: پیگیری‌های پلیس فتا مخصوص امروز و دیروز نیست و همکاران ما همیشه در این حوزه فعالیت دارند. نکته مهم تر در خرید و فروش نوزاد توسط سایتهای مختلف این است که در بسیاری از این معاملات حتی نوزادی به فروش نمی‌رسد و توسط آگهی هایی که در فضای مجازی انتشار می یابد کلاهبرداری از خواهان نوزادان صورت می‌گیرد.

رئیس پلیس فتا تهران خاطرنشان کرد: تا به این لحظه تعداد کثیری از این افراد را دستگیر کرده ایم؛ اما دغدغه اصلی پلیس، امنیت روانی جامعه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *