اعترافات سرکرده تروریستی حرکه النضال
اجتماعی و حوادث اخبار ویدیویی

اعترافات سرکرده تروریستی حرکه النضال بعد از دستگیری

اولین اعترافات سرکرده تروریستی حرکه النضال بعد از دستگیری و انتقال به کشورمان و جزئیاتی از عملیات تروریستی ۳۱ شهریور ۹۷ اهواز از زبان سرکرده این گروه را درادامه مشاهده می‌کنید.

اعترافات سرکرده تروریستی حرکه النضال

حبیب فرج الله چعب، سرکرده گروهک النضال مسئول حمله تروریستی خونین ۳۱ شهریور سال ۹۷ اهواز در چنگ سربازان گمنام امام زمان (عج) افتاد.

این گروهک که تحت حمایت مستقیم سرویس های اطلاعاتی عربستان و رژیم صهیونیستی قرار دارد با وجود صدور حکم جلب بین المللی برای سرکردگان آن, از اروپا عملیات تروریستی در ایران را مدیریت می کرد.

گروهک تجزیه طلب حرکة النضال در سال های اخیر قصد چندین عملیات بزرگ دیگر در تهران و خوزستان را داشت که با تسلط اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) ناکام ماند.

پس از دستگیری حبیب فرج الله چعب توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)، وی اظهار کرد: حبیب نبگان، یعقوب نیسی و عيسي سواري در عملیات تروریستی ۳۱ شهریور سال ۹۷ اهواز دست داشتند

فرج الله چعب افزود: سرقت از شرکت پیمانکاری و سرقت مسلحانه از بانک صادرات اهواز از جمله اقدامات ما بود. در همان زمان با سرویس اطلاعاتی عربستان، اقداماتمان را آغاز کردیم و جلسات متعددی با آنان داشتیم .

وی افزود: عملیات تروریستی را در شهرستان اهواز انجام دادیم.

سرکرده گروهک تجزیه طلب «حرکة النضال الاحوازیه» اظهار کرد: تلویزیون ایران اینترنشنال با پول های عربستان اداره می شود و فقط برای تأسیس آن ۳۰ میلیون یورو صرف شد.

 اعترافات سرکرده تروریستی حرکه النضال

سرکرده گروهک تجزیه طلب «حرکة النضال الاحوازیه» جزئیات جدیدی را از حمله تروریستی خونین ۳۱ شهرویر ۹۷ اهواز بیان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *