حراج آیفون ۱۲
فناوری و تکنولوژی موبایل

آیفون ۱۲ حراج شد؛ یکی بخر دوتا ببر!

شرکت ورایزن گوش های آیفون ۱۲ را حراج کرده است و با خرید یک گوشی‌ آیفون ۱۲ از این شرکت، یک مدل از همان گوشی را به‌رایگان دریافت خواهید کرد.

حراج آیفون ۱۲

ورایزن به‌تازگی پیشنهاد جدیدی به خریداران آیفون ۱۲ می‌دهد؛ پیشنهاد شگفت‌انگیزی که همه را وسوسه خواهد کرد. این اپراتور مخابراتی به هر کسی که یک گوشی آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲ پرو یا آیفون ۱۲ پرو مکس خریداری کند، یک مدل دیگر به‌رایگان هدیه می‌دهد؛ درواقع کاربران یک گوشی می‌خرند و صاحب دو گوشی می‌شوند.

البته گوشی رایگانی که دریافت می‌کنید از شبکه ورایزن پشتیبانی می‌کند و سرویس فعلی کاربر باید به سرویس نامحدود ارتقا پیدا کند. بااین‌حال این ارزان‌ترین روش برای ارتقا دادن مدل‌های قدیمی آیفون به مدل‌های جدید است. مخصوصا اگر در خانواده چند نفر از آیفون استفاده می‌کنند. در کشور ما چنین فروش‌ها و پیشنهادهایی وجود ندارند و برای خرید آیفون‌های جدید باید کلی هزینه کنید.

سری آیفون ۱۲ با ظاهری جدید نسبت به آیفون‌های قبلی راهی بازار شده و درواقع، ظاهری مانند گوشی‌های قدیمی‌تر آیفون پیدا کرده است. گوشی‌های جدید اپل از ۵G پشتیبانی می‌کنند.

طرح جدیدی که ورایزن برای فروش آیفون ۱۲ در پیش گرفته ما را به یاد دوران کودکی و خاطرات دورمان می‌اندازد همان زمانی که در بازارهای محلی فروشندگان برای جلب توجه و فروش بیشتر فریاد می‌زدند: «خونه دار و بچه دار، زنبیل رو بردار و بیار… بیا این ور بازار… حراج کردم… یکی بخر دوتا ببر»

دقیقا همین جمله آخر آن فروشندگان بومی یعنی «یکی بخر دوتا ببر» حالا شده ایده تبلیغاتی یک اپراتور مخابراتی به نام ورایزن برای فروش بیشتر انواع آیفون ۱۲!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *