محدودیت تردد ساعت ۱۰ امروز
اجتماعی و حوادث اخبار مهم

اعمال محدودیت های تردد از ساعت ۱۰ امروز

محدودیت ورود و خروج به مراکز استان‌ها به علت شیوع ویروس کرونا از ساعت ۱۰ صبح امروز (چهارشنبه بیست و هشتم آبان ماه) در سراسر کشور اجرا می‌شود، این محدودیت تردد تا ساعت ۲۴ روز جمعه ادامه دارد

محدودیت تردد ساعت ۱۰ امروز

سید تیمور حسینی، جانشین پلیس راهور ناجا درباره جزئیات اعمال محدودیت‌های تردد به علت شیوع ویروس کرونا اظهار کرد: محدودیت‌های ترددی که پیش رو داریم شامل دو مرحله است؛ مرحله‌ای که از شنبه اول آذرماه آغاز می‌شود و درباره آن اطلاع رسانی خواهیم کرد.

حسینی تصریح کرد: نکته مهم محدودیت‌ ورود و خروجی است که از امروز اعمال می‌شوند. از ساعت ۱۰ صبح امروز در سطح سراسر کشور محدودیت تردد به مراکز استان‌ها آغاز می‌شود.

وی افزود: در راستای اجرای این طرح نیروهای پلیس راهور ناجا در سطح کشور مبادی ورودی و خروجی استان‌ها را کنترل می‌کنند و ورود پلاک‌های غیر بومی به هر شهر مرکز استان ممنوع است، همچنین خروج پلاک‌های بومی از هر شهر مرکز استان هم ممنوع است.

جانشین پلیس راهور ناجا عنوان کرد: بحث ضمانت‌های اجرایی مانند جریمه ۵۰۰ هزار تومانی هم اعمال می‌شود؛ البته این موضوع با محدودیت هایی که از روز شنبه اول آذرماه اجرایی خواهد شد، متفاوت است .

سید تیمور حسینی درباره محدودیت تردد در کلانشهر تهران و کرج تشریح کرد: استان‌های تهران و البرز به دلیل شرایط خاصی که دارند، یکپارچه دیده شدند و ممنوعیت و محدودیت تردد در خط مرزی استان انجام می‌شود، لذا تردد بین تهران-کرج و شهرهای اقماری بلامانع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *