حریق هتل آسمان
اجتماعی و حوادث

حریق هتل آسمان به طور کامل مهار شد

شیراز – رییس آتش نشانی شیراز گفت: ماموران آتش نشانی موفق شدند در ساعت ١ و ٣٢ دقیقه حریق هتل آسمان را مهار کنند.

محمد هادی قانع افزود: دسترسی آتش نشانان به طبقات منفی میسر شده است.وی بیان کرد: ماموران آتش نشانی توانستند بعد از حدود ١٤ ساعت حریق را مهار کنند.

وی بیان کرد: اکنون هیچ دودی در محل وجود ندارد اما برای اطمینان آتش نشانان تا صبح در محل خواهند ماند.

حریق هتل آسمان

جزئیات حریق هتل آسمان

محمدجواد مرادیان شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: حدود ساعت ۱۱ صبح امروز، هتل در حال ساخت آسمان شیراز دچار آتش سوزی شد که پس از تماس با اورژانس ۱۱۵ شیراز، سه دستگاه آمبولانس به همراه خودرو فرماندهی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی فارس به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: این حادثه هشت مصدوم برجای گذاشت که ۶ مصدوم به صورت سرپایی در محل درمان و دو مصدوم برای ادامه روند درمان به بیمارستان منتقل شدند، همچنین دو نفر از مصدومان این حادثه از نیروهای آتش نشان بودند که بر اثر گرما بیش از اندازه، دچار مشکلات تنفسی شدند.

مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به استقرار پست فرماندهی و مشخص شدن مکان مراقبت از مصدومان در محل حادثه ادامه داد: با توجه به گستردگی آتش سوزی، چهار دستگاه آمبولانس مجهز به مراقبت های ویژه اتوبوس آمبولانس و خودرو فرماندهی مرکز حوادث و فوریت های پزشکی فارس، برای پشتیبانی از خطرات احتمالی در محل حادثه مستقر شدند.

مرادیان با بیان اینکه هتل در حال حریق، احتمال ریزش دارد، اضافه کرد: با تشکیل کمیته بحران دانشگاه، طی فراخوانی نیروهای اورژانس ۱۱۵ و بیمارستان های شیراز به صورت آماده باش در آمدند.

وی علت حادثه را دپو کردن تشک‌های فومی در زیرزمین این هتل در حال ساخت ذکر کرد.

حریق هتل آسمان

ویدیو آتش‌سوزی هتل آسمان شیراز

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *