خودکشی پسر اهوازی در چالش مومو
اجتماعی و حوادث اخبار ویدیویی

پسر اهوازی به‌خاطر شرکت در چالش مومو خودکشی کرد؟

چالش «مومو» که در روزهای اخیر جنجال زیادی در رسانه‌ها به پا کرده، حالا با انتشار خبر خودکشی یک پسر بچه ۱۱ساله اهوازی به‌خاطر این چالش وارد مرحله‌ای تازه شده است.

خودکشی پسر اهوازی در چالش مومو

در روزهای گذشته خبری با عنوان «خودکشی پسر ۱۱ساله اهوازی در چالش مومو» در بسیاری از شبکه‌های اجتماعی دست به‌دست شد. هرچند جزئیات بیشتری از این خبر منتشر نشده بود، اما مشخص شد که ابتدا برخی از کانال‌های تلگرامی در شهر اهواز چنین خبری را منتشر کرده‌ و مدعی شدند که پسربچه‌ای به نام «مانی» در جریان این چالش دست به‌خودکشی زده است.

سرهنگ کیومرث کشوری ضمن تکذیب این خبر اظهار کرد: تاکنون شکایتی در مورد فوت به‌علت چالش مومو به ما واصل نشده است. حتی تماسی هم با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ برای اعلام گزارش در این زمینه نداشتیم.

این کودک اهوازی که شایعه‌ی خودکشی او به‌واسطه‌ی چالش مومو منتشر شده‌، پسری ۱۱ ساله با نام مانی بوده‌است. پدر او آرایشگری معروف در اهواز بوده و بنابراین افراد زیادی او را می‌شناخته‌اند. عده‌ای می‌گویند او خودکشی نکرده بلکه سکته کرده‌است. احتمالاً سکته‌ی او به‌واسطه‌ی پیام ترسناک مومو برای او بوده‌است.

مانی پورحامدی با ۴ هزار دنبال کننده در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت داشته و از خود کلیپ های طنز منتشر می کرده است.

خودکشی پسر اهوازی در چالش مومو

آخرین ویدئو پسر اهوازی که به‌خاطر چالش مومو فوت کرد

آخرین ویدیو ضبط شده از مانی پسر بچه ی ۱۱ ساله ی اهوازی که بصورت غیر رسمی گفته شده بر اثر ترس از بازی مومو که اینروزها ترند شده است در بیرون از منزل سکته کرد و فوت شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *