لباس سوپر من ترامپ
اخبار طنز

شیرین کاری ترامپ | خارج شدن ترامپ از بیمارستان با لباس سوپر من

رسانه‌های آمریکایی گزارش دادند که دونالد ترامپ ، رئیس‌جمهور این کشور قصد داشت با پوشیدن لباس «سوپر من» طرفداران خود را غافلگیر کند.

لباس سوپر من ترامپ

همان‌طور که احتمالا در جریان هستید چندی پیش دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات متحده به کووید-۱۹ مبتلا شد و گفته می‌شود قصد داشته پس از مرخصی از بیمارستان لباس «سوپر من» به تن کند!

 ترامپ حین حضور در بیمارستان نظامی والتر رید از طریق چندین تماس تلفنی ایده‌ای را مطرح کرده است: «وقتی از بیمارستان بیرون می‌آيم در ابتدا ضعیف و ناتوان به نظر می‌رسم اما پس از آنکه مردم به سراغم می‌آيند، لباس سوپرمنی که زیر پیراهنم پوشیده‌ام را به نمایش می‌گذارم.»

لباس سوپر من ترامپ

رئیس‌جمهور آمریکا هفته گذشته پس از ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان نظامی والتر رید بستری شد، اما بدون اینکه به‌صورت کامل بهبود یابد از بیمارستان خارج شد و به میان هواداران خود رفت.

روز گذشته پزشک کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ دیگر ناقل ویروس کرونا نیست. خود ترامپ نیز بارها تاکید کرده که حالش خوب است و دیگر مشکلی ندارد.

دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا پس از بهبودی از کرونا در بالکن ضلع جنوبی کاخ سفید ایستاد و به هوادارانش گفت که حالش خوب است و احساس فوق العاده ای دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *