کلاس آنلاین هفتم کنکور روی بشکه
اخبار طنز

کلاس آنلاین نفر هفتم کنکور ریاضی روی بشکه نفت

این تصویر جوانی سرخوش در حال سلفی گرفتن نیست؛ بلکه عکس نفر هفتم کنکور ریاضی امسال است که برای شرکت در کلاس های آنلاین دانشگاه سوار بر بشکه روی پشت بام خانه دنبال نت می گردد!

کلاس آنلاین هفتم کنکور روی بشکه

این تصویر محمد تسلیمی نخبه استان فارسی و دانشجوی مهندسی برق ورودی ۹۹ دانشگاه صنعتی شریف ساکن محله جلیل آباد خاوران از توابع جهرم است که وعده های سال و ماه گذشته مسئولین او را برای شرکت در کلاس های درس به دردسر انداخته. این رتبه هفتم کنکور ریاضی برای شرکت در کلاس آنلاین مجبور است روی بشکه پشت بام خانه بنشیند تا به اینترنت دسترسی داشته باشد.

علیرضا شریفی، عضو شورای شهر خاوران اظهار کرد: آنتن دهی تلفن همراه در محله جلیل آباد و هاشمیه خاوران با مشکل مواجه است. مراجعات و درخواست های مکرر شورای شهر در سه سال اخیر برای ایجاد پوشش شبکه اینترنت ایرانسل و همراه اول در محله جلیل آباد و شهرک هاشمیه از زمان مهندس روزگار مدیرکل سابق مخابرات تا کنون که مهندس ایزدی عهده دار این پست شده اند فایده ای جز وعده و وعید و امروز و فرداکردن نداشته است.

این مقام مسئول تشریح کرد: مطالعات فنی و نقطه یابی هم انجام شده و در بازدید های حضوری قول ها ی بسیار داده اند ومتاسفانه فراموش شده است.

کلاس آنلاین هفتم کنکور روی بشکه

نظرات طنز کاربران درباره کلاس آنلاین

پسر زاگرس: می‌خوام وقتی بزرگ شدم یه نیسان بخرم پشتش بنویسم عاقبت آفلاین شدن سرکلاس مجازی.

مژگان: سرکلاس مجازی، یکی از بچه‌ها گفت: خانم من از فردا نمی‌تونم تو کلاس شرکت کنم. پرسیدم: چرا؟ گفت: همسایه‌مون سربازه فردا مرخصی‌اش تموم می‌شه می‌ره وای فایشونو خاموش می‌کنه.

ماهی: جای خواهرم می‌رم کلاس مجازی و پاسخ سؤالات استاد رو می‌دم و نمره براش درو می‌کنم.

حشمت: تو کلاس مجازی می‌خواستم با رفیقم حرف بزنم نمی‌شد به بهونه تراش کردن رفتیم کنار سطل آشغال ویندوز حرف زدیم.

حسین: اول کلاس مجازی یه بار می‌نویسم صدا قطع و وصل می‌شه بعد هر ۵ دقیقه پیست می‌کنم تو چت

محمد: معلم خواهرزادم توی کلاس مجازی گفته چطوری میکروفن رو فعال کنم؟ خواهرزادم گفته Alt و F۴ رو بگیر، معلمشون از کلاس افتاده بیرون.

هانیه: ساعت ۸ صبح، سر کلاس مجازی استاد میگه بچه‌ها استراحت کنید من برم زیر گازو خاموش کنم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *