اپلیکیشن ویروس کرونا
نرم افزار و اپلیکیشن

اپلیکیشن ویروس کرونا رونمایی شد

این روزها که ویروس کرونا در سراسر جهان قربانی می گیرد، دنیای تکنولوژی نیز بیکار نمانده و در تلاش است با هر روش ممکن در پیشگیری از سرعت گرفتن این ویروس کمک کند، در همین حال اخیرا دو مهاجر فرانسوی اقدام به ساخت اپلیکیشن ویروس کرونا کرده اند.

اپ ویروس کرونا

اپلیکیشن ویروس کرونا توسط دو مهاجر فرانسوی ساکن در تایوان ساخته شده و شیوع ویروس را به موقع نقشه برداری می کند و اطلاعات محلی مفیدی را ارائه می دهد که براساس منطقه تقسیم می شود. این برنامه، یک برنامه تعاملی است که به راحتی قابل جستجو است. ماکسیم میشل یکی از طراحان این برنامه در این خصوص می گوید: “این یک ابزار همه کاره برای همه چیزهایی است که شما باید در مورد ویروس کرونا بدانید.”

کوین باست و میشل با هم روی برنامه کار کردند میشل گفت که آنها در طول  جشنواره سال نو چینی این برنامه را ساختند ، زیرا نگران اپیدمی این ویروس بودند و می خواستند روشی شفاف برای به اشتراک گذاری اطلاعات ایجاد کنند و  این برنامه به وضوح تعداد فعلی افراد آلوده را به همراه مرگ و میر و شرایط فعلی بیماری تشریح می کند.

این برنامه به طور پیش فرض نشان می دهد تعداد عفونت های شناخته شده از کرونا در چه مناطقی وجود دارد. این برنامه همچنین به شما امکان می دهد تا نقشه ای از مرگ و میر ناشی از ویروس را مشاهده کنید. برگه “نمودارها” روش دیگری برای مشاهده همان اطلاعات را نشان می دهد.

اطلاعات به عنوان یک جدول زمانی نیز کار می کنند تا ببینند از ابتدای شروع بیمار، وضعیت شیوع چگونه بوده است این برنامه همچنین به فرم گوگل پیوند می زند که در آن کاربران می توانند اطلاعاتی را که از نقشه مفقود شده اند گزارش دهند.

یک پاسخ به “اپلیکیشن ویروس کرونا رونمایی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *