داروی ایدز برای درمان کرونا
پزشکی

آغاز آزمایشات داروی ایدز برای درمان کرونا!

سخنگوی دولت ژاپن روز سه شنبه از آغاز آزمایشات استفاده از داروی ایدز برای درمان کرونا خبر داد.

داروی ایدز برای درمان کرونا

به گزارش رویترز، “یوشیهید سوگا” در کنفرانس خبری گفت: ژاپن در نظر دارد به زودی آزمایشات استفاده از داروی ایدز برای درمان کرونا را شروع کند.

سوگا افزود: در حال آماده‌سازی آزمایشات بالینی با استفاده از داروهای اچ آی وی برای مهار ویروس جدید کرونا هستیم. در حال حاضر بیش از ۵۰۰ مورد مبتلا به ویروس کرونا در ژاپن ثبت شده است که بیش از ۴۵۰ مورد از آن‌ها در داخل یک کشتی دریایی است که در یوکوهاما مستقر شده است.

وزارت بهداشت چین بامداد سه‌شنبه اعلام کرد: شمار قربانیان ویروس کرونای جدید در این کشور به یکهزار و ۸۰۰ تن افزایش یافت. دولت چین اعلام کرد که روز دوشنبه ۹۳ نفر دیگر در استان هوبئی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند. بدین ترتیب شمار قربانیان ویروس جدید به یکهزار و ۸۰۰ نفر تن رسید.

مقام‌های بهداشتی چین همچنین گزارش دادند که روز دوشنبه حدود یک هزار و ۸۰۷ مورد جدید ابتلا به این بیماری ویروسی در استان هوبئی ثبت شده است، در این روز یک هزار و ۲۲۳ تن نیز بهبود یافته‌اند.

یک هزار و ۲۰۰ نفر از نظامیان متخصص ارتش چین به ووهان در مرکز چین اعزام شده‌اند و تیم سازمان بهداشت جهانی نیز در حال بازرسی از مناطق مختلف در شمال و جنوب چین برای یافتن راه‌های درمانی برای ویروس کروناست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *