بازداشت سرکرده گروه تروریستی تندر
سیاست

بازداشت سرکرده گروه تروریستی تندر توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)

وزارت اطلاعات اظهار داشت: در جریان ضربه سنگین و اساسی سربازان گمنام امام زمان به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا موفق به بازداشت سرکرده گروه تروریستی تندر شدند.

بازداشت سرکرده گروه تروریستی تندر

سربازان گمنام امام زمان (عج) به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا ضربه اساسی وارد کردند و سرکرده گروه تروریستی تندر به نام جمشید شارمهد بازداشت شد.

جمشید شارمهد، سرکرده گروه تروریستی تندر که از آمریکا عملیات مسلحانه و خرابکارانه در ایران را هدایت می‌کرد در پی عملیاتی پیچیده، اکنون در دستان قدرتمند سربازان گمنام امام زمان (عج) قرار دارد.

جزئیات بیشتری از عملیات پیچیده و موفق فرزندان انقلابی ملت ایران در به ‌دام انداختن و دستگیری سرکرده گروه تروریستی تندر متعاقباً به اطلاع ملت شریف ایران خواهد رسید.

جمشید شارمهد در سال ۱۳۸۷ عملیات انفجار در حسینیه سیدالشهدای شیراز را طراحی و هدایت کرد. در آن اقدام تروریستی، ۱۴ نفر شهید و ۲۱۵ نفر از عزاداران حسینی زخمی شدند.

گروهک تروریستی تندر در سال‌های اخیر نیز قصد اجرای چند عملیات بزرگ را داشت. منفجر کردن سد سیوند شیراز، انفجار بمب‌های سیانوری در نمایشگاه کتاب تهران و منفجر کردن حرم حضرت امام خمینی (ره) هنگام برگزاری مراسم عمومی از جمله این عملیات بود که این عملیات تروریستی با تسلط اطلاعاتی مأموران وزارت اطلاعات ناکام ماند.

بازداشت سرکرده گروه تروریستی تندر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *