تیزر جدید بازی FIFA 20 منتشر شد
اخبار ویدیویی

تیزر جدید بازی FIFA 20 منتشر شد

 شرکت الکترونیک آرتز به تازگی تیزری جدید از عنوان FIFA 20  منتشر کرد که در آن تاریخ عرضه این بازی به طور رسمی اعلام شده بود. این عنوان که قرار است در کنفرانس شرکت EA و در مراسم E3 2019 معرفی شود با انتشار دو تیزر ، طرفدارانش را شگفت زده کرده است.

در تیزر جدید منتشر شده از این بازی اعلام شد عنوان مذکور در تاریخ ۲۷ سپتامبر سال جاری وارد بازار جهانی خواهد شد. اما تنها بخش این تیزر اعلام تاریخ عرضه بازی نیست و شرکت EA سعی کرده است در این تیزر شایعه تغییر موتوری که بازی به وسیله آن ساخته شده بود، را به وسیله نمایش لوگوی این شرکت، رد کند.

با اینکه تیزر جدید فیفا ۲۰ تاریخ انتشار آن را مشخص می‌کند، اما این تنها نکته این ویدیو نیست. اولا در بخش پایانی آن شاهد لوگوی فراست‌بایت هستیم که این موضوع شایعه‌های تغییر موتور بازی را رد می‌کند. با این حال لوگوی مرموز تقریبا V شکل تیزر دیروز در این تیزر هم دیده می‌شود.

پس از پخش ویدیو دیروز، خیلی‌ها بر این باور بودند که این لوگو مربوط به موتور جدید بازی است ولی با عدم تغییر موتور، این نظریه رد می‌شود و حال برخی منابع اعلام کرده‌اند که منظور از این لوگوی V شکل، وجود یک حالت فوتبال پنج نفره (V در زبان رومی به معنی پنج است) در بازی یا همان حالت فوتبال خیابانی است.

این نظریه از آنجایی درست به‌نظر می‌رسد که در تیزر دوم، شاهد نمایش فوتبال خیابانی واقعی در شهر‌هایی چون پاریس هستیم و همچنین EA در توییت مرتبط با این ویدیو، متنی هم منتشر کرده که در آن، عبارت «The stadium is anywhere» به‌معنی «همه جا استادیوم است» به‌چشم می‌خورد و همین عبارت هم به‌نوعی تایید دیگری بر وجود حالت خیابانی در بازی است.

تیزر دوم بازی FIFA 20 با محوریت تاریخ انتشار

یک پاسخ به “تیزر جدید بازی FIFA 20 منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *