خودکشی کودک 10 ساله ایلامی
اجتماعی و حوادث

خودکشی کودک ۱۰ ساله در ایلام / تکرار فاجعه فقط در یک هفته + عکس

سناریوی تکراری خودکشی کودکان ۱۰ تا ۱۱ ساله در برخی استان های ایران در حال تکرار است این بار مرتضی کودک ۱۰ ساله ایلامی دست به خودکشی زد.

خودکشی کودک 10 ساله ایلامی

یکی از هموطنان در سفر به ایلام مهمان خانه دهیار یکی از روستاها بود که به دیوار خانه همسایه زل زد و دهیار به او گفت: «مرتضی ۱۰ سالش بود که به خاطر فقر و نداری خانواده اش خود را حلق آویز کرد. شواهد حکایت از خودکشی مرتضی کودک ۱۰ ساله ایلامی دارد.

مرگ مرتضی کودک ۱۰ ساله ایلامی تایید شده است اما علت مرگ یا خودکشی وی هنوز در دست بررسی است.

متاسفانه در چند روز گذشته شاهد خودکشی تلخ چند کودک در بین سنین ۱۰ تا ۱۱ سال در برخی استان ها بوده ایم که نیاز به بحث کارشناسی و علت شناسی دارد. در ادامه دو مورد از خودکشی کودکان را که در هفته گذشته اتفاق افتاده است را به اطلاعتان می‌رسانیم.

خودکشی پسر ۱۱ ساله در بوشهر به علت نداشتن موبایل

محمد موسوی زاده دانش آموز ۱۱ ساله ساکن شهرستان دیر در جنوب استان بوشهر بود و در خانواده‌ای بی‌بضاعت زندگی می‌کرد که به دلیل نداشتن و عدم امکان حضور در کلاس‌های آنلاین، خود را با طناب حلق آویز کرده است.

خودکشی کودک 10 ساله ایلامی

خودکشی دختر ۱۰ ساله در امین آباد

دختر بچه ۱۰ ساله تابعه افغانستان به اسم مبینا در محله حاجی آباد-امین آباد براثر حلق‌آویز شدن جان خود را از دست داد.

مادر این بچه به نیروهای امدادی و انتظامی حاضر در صحنه گفته است: “مبینا به همراه ۲ خواهر کوچکتر خود در حال بازی در منزل بودند. دختر کوچکم آمد و گفت که خواهرش خود را به دار آویخته است.

وقتی سراغ مبینا رفتم و او را در حال حلق‌آویز دیدم، او را پایین آوردم و سعی کردم نجاتش دهم اما دخترم جان خود را از دست داده بود.

خودکشی کودک 10 ساله ایلامی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *